Dziś 1 czerwca, czyli wyjątkowe święto wszystkich Dzieci! Tych najmłodszych i tych całkiem dorosłych!

Z okazji Dnia Dziecka składamy najserdeczniejsze życzenia uśmiechu od ucha do ucha, mnóstwa powodów do radości oraz niekończącej się ciekawości w odkrywaniu świata.
Niech każdy dzień będzie dla Was wspaniałą przygodą, a najskrytsze marzenia spełniają się szybciej, niż potraficie je wypowiedzieć!
Do życzeń z wielką radością dołącza się nasza gminna maskotka GmiTka, która przesyła najsłodsze uściski i mnóstwo pozytywnej energii dla wszystkich najmłodszych mieszkańców naszej gminy.
Życzymy, aby dzisiejszy dzień był pełen słońca, wspaniałej zabawy i beztroskiego czasu spędzonego w gronie najbliższych. Pamiętajcie, że w każdym z nas bez względu na wiek drzemie cząstka dziecka!


