Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej
.jpg)
W nawiązaniu do obchodzonego wczoraj Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej, dziś Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak wraz z Zastępcą Wójta Katarzyna Beringer - Kusio odwiedzili pracowników gminnej spółki GTKOM, by osobiście podziękować za ich codzienną pracę i zaangażowanie.
To właśnie dzięki ich sumienności, odpowiedzialności i codziennemu wysiłkowi nasza gmina może sprawnie funkcjonować, rozwijać się i pozostawać miejscem przyjaznym mieszkańcom.
– Dziękujemy za Waszą pracę, dyspozycyjność i troskę o wspólną przestrzeń. Każdego dnia czuwacie nad prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury wodno-kanalizacyjnej oraz realizujecie zadania ważne dla całej lokalnej społeczności. Życzymy zdrowia, satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz życzliwości i szacunku ze strony mieszkańców – podkreślili przedstawiciele samorządu.
Dziękujemy wszystkim pracownikom gospodarki komunalnej za to, co każdego dnia robicie dla Gminy Tczew!


