Wspaniały Dzień Dziecka w Swarożynie za nami!
29 maja odbył się wyjątkowy festyn z okazji Dnia Dziecka, którego organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Swarożynie. Wydarzenie, które miało miejsce na placu przy bibliotece, przyciągnęło mnóstwo mieszkańców i zagwarantowało najmłodszym trzy godziny doskonałej zabawy!
Na uczestników czekał bogaty program i moc fantastycznych atrakcji:
- Dmuchaniec – oblegany przez małych miłośników skakania i zjeżdżania,
- Gry i zabawy z animatorem – które dostarczyły mnóstwo śmiechu i zdrowej rywalizacji,
- Bańki mydlane – malujące uśmiechy na twarzach dzieci,
- Spotkanie ze strażakami – prawdziwa gratka dla przyszłych bohaterów,
- Słodkie i słone przekąski – darmowy popcorn oraz uwielbiana przez wszystkich wata cukrowa!
Niezwykle miłym akcentem i ogromną niespodzianką dla dzieci była obecność naszej wspaniałej, gminnej maskotki – Gmitki! Maskotka z radością uczestniczyła w zabawach, przybijała piątki i chętnie pozowała do pamiątkowych zdjęć z uczestnikami festynu.
Szczególne podziękowania za wsparcie i nieocenioną pomoc w organizacji tego wspaniałego wydarzenia kierujemy do Radnej Barbary Zygi oraz druhów z OSP Swarożyn!
Wielkie brawa i podziękowania dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Swarożynie za wspaniałą organizację tego radosnego popołudnia! Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i wspólną zabawę. Uśmiechy dzieci to dla nas wszystkich najpiękniejsza nagroda!
