Wyróżnienia dla absolwentów z Gminy Tczew

Tegoroczne pożegnanie absolwentów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie, odbyło się 27 kwietnia (piątek). Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele przedsiębiorstw, w których uczniowie odbywali praktyki oraz rodzice absolwentów.

Dyrektor szkoły, Jerzy Cisewski, powitał gości, złożył życzenia absolwentom i podziękowania wychowawcom klas. Po słowach dyrektora przyszedł czas na podziękowania dla najlepszych uczniów, którzy wyróżnili się wzorową postawą, szczególnymi umiejętnościami, wysokimi wynikami w nauce, wysoką frekwencją, osiągnięciami sportowymi oraz aktywnym działaniem na rzecz szkoły.

W gronie wyróżnionych absolwentów znalazły się mieszkanki Gminy Tczew: Daria Kowalska i Sandra Bochenek. W imieniu Wójta Gminy Tczew Romana Rezmerowskiego podarunki oraz listy gratulacyjne z życzeniami dalszych sukcesów wręczyła sekretarz Joanna Szlicht.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego przez młodzież maturalną dostarczyła wzruszeń, a wśród składanych im życzeń padały słowa o tym, by realizowali swoje marzenia, dobrze i mądrze żyli, a także umieli radzić sobie w trudnych sytuacjach.

fot. źródło: http://www.zse.tcz.pl/