Targi ogrodnicze

21-22.04.2018 IX Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

Wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Z myślą o tym, po raz dziewiąty, PODR organizuje Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu koło Malborka.

Na Targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej, oferujące m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz nasiona i rozsadę warzyw. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem ogrodów i mieszkań. Na Targach gościć będą również producenci i dystrybutorzy z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, związane z turystyką, a także obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jak co roku, Targom towarzyszy wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Goście będą mieli również okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomii, stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego i „wesołego miasteczka”.