plakat

3. Kociewsko-Powiślański Rajd Rowerowy

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE zaprasza na 3. Kociewsko-Powiślański Rajd Rowerowy

W tym roku rowerzyści startują po kociewskiej stronie Wisły, a więc zgodnie z umową, i nazwa adekwatna: kociewsko-powiślański. Wszystko rozpocznie się o godz. 9.00 na placu przy Urzędzie Gminy w Morzeszczynie, skąd uczestnicy ruszą na nieco ponad 50 km trasę przez: Majewo, Małą Karczmę, Opalenie, Kwidzyn, Trzciano do Ryjewa. Tam zorganizowany będzie nocleg w szkole w warunkach turystycznych (należy posiadać karimatę i śpiwór - bagaże będą przewożone!). W niedzielę, w drodze powrotnej z Ryjewa na Kociewia, do pokonania będzie również ok. 50 km przez: Janowo, Lipianki, Tymawę, Gniew, Wielkie Walichnowy, Lignowy Szlacheckie, Kulice do Morzeszczyna.
Zapisów na Rajd można dokonać telefonicznie (58 531 37 41), mailowo (info@kociewie.eu) lub poprzez nasz profil na Facebooku (fb.com/lot.kociewie).

rajd_3.jpg

Zdjęcia