Turniej Samorządowców Powiatu Tczewskiego

IX TURNIEJ SAMORZĄDOWCÓW POWIATU TCZEWSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA POWIATOWEGO CENTRUM SPORTU W TCZEWIE

Dnia 7 kwietnia br. odbył się IX Turniej Samorządowców Powiatu Tczewskiego w Piłce Siatkowej zorganizowany przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie dla reprezentantów miast i gmin powiatu tczewskiego. W każdym zespole musiały występować minimum dwie kobiety. Zaproszenie zostało wysłane do wszystkich przedstawicieli samorządów powiatu.

Do turnieju zgłosiły się następujące zespoły:
1. Urząd Gminy Tczew
2. Urząd Miasta i Gminy Gniew
3. Starostwo Powiatowe w Tczewie
4. Starostwo Powiatowe w Tczewie I

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Przebiegał w miłej sympatycznej atmosferze, na boisku nie zabrakło walki ale najważniejsze, że była to walka fair-play.

Kolejność spotkań oraz wyniki:

1. Starostwo       -    UG Tczew            (25-15;15-25; 6-15)        1-2
2. UMiG Gniew    -    Starostwo I          (22-25;12-25)                 0-2
3. Starostwo I     -    Starostwo            (19-25; 25-23; 8-15)       1-2
4. UG Tczew        -    UMiG Gniew         (26-24 ; 25-20)               2-0
5. UMiG Gniew     -    Starostwo           (9-25 ; 17-25)                 0-2
6. UG Tczew        -    Starostwo I         (25-21;23-25; 15-11)       2-1

Ostateczna kolejność:
I miejsce - Urząd Gminy Tczew
II miejsce – Starostwo Powiatowe w Tczewie
III miejsce – Starostwo Powiatowe w Tczewie I
IV miejsce – Urząd Miasta i Gminy Gniew

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary, które wręczył dyrektor Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie Tomasz Tobiański.

Składy drużyn:

Urząd Gminy Tczew: Małgorzata Napieralska, Mateusz Kuśmierz, Michał Dywelski, Grażyna Kuśmierz, Daniel Bąk, Krzysztof Zbrzeźny, Anna Jaskimska.

Starostwo Powiatowe: Edyta Nobis, Małgorzata Lidzińska, Jarosław Maj, Bartosz Wojtaś, Krzysztof Wojtaś, Marta Rembiasz, Dariusz Krakowski.

Starostwo Powiatowe I: Magdalena Olszewska, Alicja Koszyk, Joanna Machnicka, Łukasz Lewczuk, Patryk Lewczuk, Karol Mróz, Krzysztof Maj.

Urząd Miasta i Gminy Gniew: Katarzyna Kapuścińska, Wiesława Herrlein, Anna Grzyb, Ewelina Herrlein, Wiesław Pepliński, Sebastian Łania, Tomasz Kempiński, Andrzej Herrlein.