Uczestnicy dnia otwartego szkoły  w Dąbrówce słuchają wystąpienia Dyrektora szkoły.

Dzień otwarty Szkoły w Dąbrówce

Dnia 11 marca 2017 roku w szkole w Dąbrówce odbył się Dzień Otwarty rozpoczynający rekrutację do oddziałów przedszkolnych (3-, 4- i 5- latki) oraz szkolnych (klasa 0 i 1), które mają zostać utworzone w roku szkolnym 2017/2018. We wrześniu br. w miejscu obecnego Gimnazjum w Dąbrówce powstanie Szkoła Podstawowa.


Mali kandydaci i ich rodzice zostali przywitani w sali gimnastycznej przez pana dyrektora Jacka Walkowiaka, który opowiedział o programie i ofercie szkoły, jednocześnie zachęcając do udziału w rekrutacji.


Na dzieci czekały liczne atrakcje, takie jak: malowanie twarzy, bańki mydlane, zdobienie szklanych wazoników, tworzenie kukiełek czy wielkoformatowe kolorowanki.  Wręczono im również balonowe zwierzątka, które modelowali nasi uczniowie. O zabawy ruchowe zadbały wolontariuszki Fundacji Doktora Klauna. Nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną i układów tanecznych do znanych dzieciom piosenek. Podczas imprezy wystąpili uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Zaprezentowali się zarówno wokaliści jak i tancerze. Dodatkowymi atrakcjami były pokazy klubu koszykarskiego i karate. Wszystkie atrakcje bardzo podobały się dzieciom, czego wyrazem były ich uśmiechnięte i zadowolone twarze.


Zaproszeni goście mieli również możliwość poznania pracowników szkoły i zwiedzenia placówki. W poszczególnych klasach mali kandydaci mieli okazję uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach edukacyjnych, o które zadbali nauczyciele.

Zdjęcia