Tutaj powinien być opis

Nadchodzące wydarzenia w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie

20 luty godz. 10:00 - Gdzie i jak ubiegać się o Fundusze Europejskie?

Zasady tworzenia biznesplanu

Szkolenie w Tczewie: „Gdzie i jak skutecznie ubiegać się o wsparcie z Funduszy Europejskich? – zasady tworzenia biznesplanu”

Szkolenie odbędzie się 20 lutego 2017 r. w godz. 10:00-14:10 w siedzibie Domu Przedsiębiorcy w Tczewie przy ul. Obrońców Westerplatte 3.

W programie szkolenia m.in.:
– wprowadzenie do Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,
– możliwości uzyskania dofinansowania na założenie działalności gospodarczej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich,
– jak skutecznie ubiegać się o dotację? – wybór projektu, przystąpienie do projektu, wnioskowanie o wsparcie finansowe,
– zasady tworzenia biznesplanu,
– źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu/spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: malbork.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 668 530 058.

Udział w szkoleniu/spotkaniu jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje: http://www.pomorskiewunii.pomorskie.eu/aktualnosci23 luty godz. 18:00 - Marketing – jak pozyskać klienta? – Biznesowe podwieczorki

Dom Przedsiębiorcy i Biznes na Kociewiu zapraszają na kolejne IV spotkanie z cyklu „Biznesowe podwieczorki”, które adresowane są do przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność, a ich celem jest budowanie nowych relacji i poszerzanie wiedzy na temat aktualnych zagadnień prawnych oraz gospodarczych.

Najbliższe spotkanie 23 lutego (czwartek) godz. 18:00 – Dom Przedsiębiorcy I piętro sala konferencyjna

Temat: Marketing – jak pozyskać klienta?

Dla każdej firmy bardzo istotnym aspektem jest na pewno pozyskiwanie klientów. Czasami tą kwestią zajmują się bezpośrednio właściciele firm, ale o wiele częściej takie zadania przekazują innym osobom, mającym odpowiednie umiejętności. Dlatego w wielu firmach lub sklepach, potrzebni są przedstawiciele handlowi. Najczęściej celem w pozyskiwaniu klientów jest nawiązanie długofalowej lub nawet stałej współpracy. To jest gwarancja dobrych przychodów dla firmy, a także możliwość tradycyjnej reklamy, jaką jest dobra opinia. W związku z tym rodzi się pytanie jaki marketing będzie skuteczny w przypadku naszej branży, jakich błędów unikać, jak alokować środki na skuteczny przekaz marketingowy. Jak teraz kupują klienci i co znaczy marketing 1.0, 2.0., 3.0 i 4.0

Spotkanie poprowadzi trener biznesu p. Marzena Grochowska z firmy Get Choice

Zapraszamy i prosimy o potwierdzenie udziału – https://evenea.pl/panel/moje-wydarzenia/podglad/?ID=148497

Popołudniowa formuła spotkań przy kawie sprzyja nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów, wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w przyjaznej atmosferze. Udział w spotkaniach to również doskonała okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy. Każde spotkanie jest poświęcone jednemu tematowi wskazanemu przez przedsiębiorców, zapraszamy do udziału znanych nam specjalistów i przedstawicieli instytucji.

Zdjęcia