Tutaj powinien być opis

Spotkanie z Mikołajem w Dąbrówce

W sobotę 10 grudnia w miejscowości Dąbrówka odbyło się spotkanie mikołajkowe dla najmłodszych mieszkańców. Dzięki inicjatywie sołtysa wsi Bogdana Żołnowskiego i rady sołeckiej dzieci mogły spotkać się z Mikołajem.

 

Imprezę prowadziła Pani Mikołajowa wraz z Mikołajem. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnych zabawach i konkursach z nagrodami między innymi kalambury i wymyślanie świątecznych haseł. Dzieci do dyspozycji miały dmuchany zamek. Wspólnym tańcom i śpiewaniu towarzyszyło wiele radości. Dla każdego z uczestników był przygotowany słodki poczęstunek. A pojawienie się długo wyczekiwanego Mikołaja zaowocowało otrzymaniem pysznej waty cukrowej. Dzieci pełne wigoru, szczęśliwe, zadowolone i z dobrym humorem bawiły się do samego końca. Na zakończenie maluchy uformowały pociąg i ruszyły do Świętego Mikołaja, który rozdał paczki ze słodkościami. 

Zdjęcia