Tutaj powinien być opis

Turniej Tenisa Stołowego w Rokitkach

W dniu 15.10.2016 r. w świetlicy wiejskiej w Rokitkach odbył się TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO zorganizowany przez Radę Sołecką. Udział w turnieju mógł wziąć każdy mieszkaniec Rokitek. Miłym zaskoczeniem dla organizatorów była duża frekwencja. Do turnieju zgłosiło się aż 18 osób. Najmłodszy zawodnik miał 11lat, natomiast najstarszy ponad 60 lat. Rozgrywki odbywały się w czterech grupach, z których wyłoniono po dwóch najlepszych zawodników. W dalszej fazie bezpośrednich pojedynków najlepszym w tym dniu zawodnikiem okazał się Adam Kapinos i to on został zwycięzcą. Drugie miejsce zajął Jerzy Laskiewicz, a trzecie Dariusz Godlewski. Uroczystego podsumowania i podziękowania uczestnikom turnieju wraz z wręczeniem atrakcyjnych nagród prawie dla każdego zawodnika dokonał sołtys pan Zbigniew Braun. Rada Sołecka zadeklarowała chęć organizacji także w przyszłym roku Turnieju Tenisa Stołowego dla mieszkańców sołectwa.

Zdjęcia